Kargo ve Teslimat


Siparişim ne zaman teslim edilir ?

www.reyhancayi.com üzerinden saat 15:00 'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Malatya içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; Malatya dışı (il merkezleri) teslimatlar ise 48 - 72 saat içinde gerçekleştirilir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo şubesi yoksa, Mobil Bölgelerden bulunduğunuz adrese haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. Ürünlerimiz PTT kargo ile gönderilmektedir. 

Siparişimin kargo durumunu nasıl takip edebilirim ?

Ürününüz kargoya verildikten sonra e-posta adresinize kargonuzu takip edebileceğiniz "Kargo Sorgulama” linki iletilecektir. Kargonuzun güncel durumunu buradan takip edebilirsiniz.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim ?

Siparişinizi verirken fatura adresinizi ve ürün teslimat adresinizi ayrı ayrı belirtme imkanınız bulunmaktadır. Siparişinizi verirken farklı adresler kullanmak isterseniz siparişinizin "Fatura ve Teslimat" kısmında bulunan adres tanımlarından değişikliklerinizi yapabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra adres değişikliği yapılmamaktadır.

Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur ?

Çalıştığımız kargo firması eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.